Новини

Раді повідомити, що виставка FUBE 2021 успішно завершилася! Подія відбувалася з 15 по 17 червня 2021 року в КиївЕкспоПлазі за сприяння галузевих Асоціацій.  
Запрошуємо партнерів на наш стенд на Першій в Україні висавке B2B формату - FUBE 2 021 Захід проходить в КиївЕкспоПлаза 15-17 червня 2021 за підтримки галузевих Асоціацій 
Відтепер Ви можете замовити міжкімнатні дерев’яні двері нашого виробництва з межею вогнестійкості 30 хв, які успішно пройшли випробування на пожежостійкість в спеціально обладнаній лабораторії. 
Безперечно головною будівельною подією року завжди є виставка Inter Build Expo. Серед провідних виробників і імпортерів дверного ринку в цьому році можна було знайти і нашу продукцію.  
Вам потрібні красиві, якісні двері в інтер'єр вашої квартири або будинку. Якщо так, то не пропустіть можливість замовити грунтових, пофарбовані або шпоновані двері з коробом прихованого монтажу від фабрик DOORIS зі знижкою. 
До 15 січня 2019 року, ми пропонуємо заощадити на покупці дверей нашої фабрики. У цей період у нас діє додаткова знижка на двері всіх колекцій.